Заповедник


Аскания-НоваКарта Аскании Нова

Звери

Насекомые

Природа

Птицы

Экскурсии:
Фотогалерея

фотографии Заповедника

фотографии Зоопарка

фотографии Ботанического парка

фотографии Чапельского пода

Главная Экскурсии Сервис Есть вопросы? Ваши отзывы Статьи

Грінфорт АХ 900 гербіцид на основі ацетохлору

Серед найбільш популярних хімічних речовин, які являються основою для створення та виробництва пестицидів, варто відзначити наступні: гліфосат, 2,4-Д, ацетохлор. Звичайно, даний перелік не повний. Проте, чому саме ці активні речовини ми виділили? Все просто: якщо перші дві мають негативну репутацію у суспільстві, але продовжують використовуватись, то третя речовина – ацетохлор – має і відмінні характеристики, і позитивні відгуки щодо низький рівень хімічного впливу на навколишнє середовище.

Ацетохлор зазвичай використовують для у виробництві гербіцидів – хімічних засобів захисту рослин, які знищують смітну рослинність у посівах сільськогосподарських культур. До речі, сьогодні у вітчизняних сільгоспвиробників є чудова нагода оцінити українських препарат на основі ацетохлору, який випускається торговою маркою «Грінфорт» та має назву Грінфорт АХ 900.

Чому варто обрати саме цей гербіцид?

По-перше, Грінфорт АХ 900, як уже було сказано, засіб український, а вітчизняних виробників необхідно підтримувати. По-друге, незважаючи на переважно негативну думку щодо якості нашої продукції, вказаний препарат створено на найбільш сучасному обладнанні із використанням новітніх розробок агрохімії. Тобто, цей гербіцид є високоякісним та високоефективним засобом, що контролює бур'яни. По-третє, ціна питання є відносно невисокою у порівнянні з аналогічними іноземними пестицидами. Питання: навіщо платити більше за препарати, що у своїй основі мають таку ж саму діючу речовину та таким же самим чином впливають на небажану рослинність?

Плюси використання Грінфорт АХ 900

Завдяки тому, що даний хімічний засіб у своєму складі містить ацетохлор, він автоматично стає одним із найкращих серед інших ґрунтових гербіцидів. Грінфорт АХ 900 контролює бур'яни на етапі їхнього проростання, а це означає два позитивні моменти: по-перше, не потрібно додатково застосовувати страхові пестициди (або ж у невеликій кількості при високому рівні засміченості посівів). По-друге, такий підхід у вирішенні проблеми дозволяє суттєво зменшити хімічне навантаження на посівні площі і навколишнє середовище. Крім того, цей засіб призводить до загибелі ті види небажаної рослинності, які погано піддаються знищенню під час механічної обробки.

Грінфорт АХ 900 допоможе також зекономити на паливно-мастильних матеріалах для сільгосптехніки – адже її не потрібно буде застосовувати для очищення ґрунтів сільськогосподарського призначення.

Опубліковано: 13.12.2016Главная Экскурсии Сервис Фотогалерея Ваши отзывы Статьи Пожертвования Каталог сайтов
Сайт создан группой энтузиастов и никакого отношения к администрации заповедника Аскания Нова не имеет.
С нами можно связаться по адресу ascanianova.com@gmail.com
Все права защищены. Полное или частичное использование материалов сайта ТОЛЬКО при размещении ссылки на сайт Аскания-Нова